O nas

 

Witamy Państwa w wyjątkowym świecie Profekta. Jesteśmy największym producentem zabawek edukacyjnych w Europie, dbamy o najmłodszych już od ponad dwudziestu lat. Dzięki pasji i zaangażowaniu jakie wkładamy w naszą pracę, cennemu doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni lat, nasze zabawki i pompony dla cheerleaderek są jedyne i niepowtarzalne, gdyż tworzymy je z myślą o przyszłych właścicielach – dzieciach.

Szczycimy się tym, że jesteśmy producentami jedynej tego typu na rynku zabawki przestrzennej Bamp. Doskonale nadaje się ona do zabaw edukacyjnych w przedszkolu, szkole oraz w domu, dla rodziców dbających o intelektualny i manualny rozwój swoich dzieci. Profekta zajmuje się także produkcją pomponów dla cheerleaderek. Posiadamy pompony w każdym kolorze, dzięki czemu każda zabawa jest atrakcyjniejsza i bogatsza. Dzięki nam doping cheerleaderek w trakcie zmagań sportowych czy na występach artystycznych przybiera wyjątkową formę pięknego i kolorowego widowiska.Oferta naszej firmy jest różnorodna, oprócz zabawek edukacyjnych, pomponów dla cheerleaderek produkujemy też patelnie idealne na biwak i wycieczki oraz czyściwo bawełniane w różnych kolorach.

Współpraca z nasza firmą to gwarancja zadowolenia i wysokiej jakości produktów. Na swoim koncie posiadamy wiele nagród, które dowodzą słuszności naszych działań. . Każdą pracę wykonujemy z myślą o naszych odbiorcach – ich radość to dla nas największe wyróżnienie. Bez względu na to czy są to zabawki, pompony dla cheerleaderek, czy inne produkty – nasza praca to zawsze praca z myślą o kliencie i jego potrzebach. Oto nasz prosty przepis na sukces.

Profekta jest jedynym producentem zabawki edukacyjnej Bamp w Europie.

Fundamentami sukcesu przedsiębiorstwa są motywacja i zapał naszego zespołu. Na utrzymanie wysokiej pozycji na rynku oraz stały rozwój naszej firmy ma wpływ duże doświadczenie zarówno pracowników, jak i dyrekcji.

Interesuje nas najwyższa jakość i zadowolenie Klienta. Nasze produkty spełniają warunki najwyższych standardów oraz najbardziej wymagających Klientów.

W naszej ofercie znajdziesz zabawkę edukacyjną Bamp. Są to kolorowe rurki przestrzenne pozwalające na budowanie różnych konstrukcji. Poza tym w naszym asortymencie posiadamy pompony dla cheerleaderek, które mogą również służyć dzieciom do zabawy.

Materiały wykorzystywane w produkcji naszych zabawek są najwyższej jakości i są bezpieczne dla dzieci.

Zachęcamy również do obejrzenia relacji zdjęciowej w naszej galerii, gdzie możesz zobaczyć jak świetnie można się bawić z wykorzystaniem naszych produktów.

Firma może pochwalić się szeregiem wyróżnień, otrzymując m.in. nagrodę „Złotego Pegaza” oraz Certyfikat „Klasy Marzeń 2001”.
Posiadamy także wiele podziękowań za pomoc. Kilka z nich umieszczamy poniżej.