Warunki dostawy

1. Dostawa Towarów możliwa jest na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.
2. Dopuszcza się dostawę poza granice obszaru Rzeczpospolitej Polskiej na wskazany przez Kupującego, w formularzu, adres. Koszty przesyłki będą określane każdorazowo indywidualnie i będą obowiązywały 7 dni od daty ich podania przez Sprzedającego.
3. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską. Możliwy jest odbiór osobisty po wcześniejszym ustaleniu terminu. Koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia, za wyjątkiem dostaw poza granice obszaru Rzeczpospolitej Polskiej. Dla tych dostaw koszty będą ustalane zgodnie z punktem 5.2.
4. Czas dostawy do 5 dni roboczych, liczonych następnego dnia roboczego po dniu złożenia zamówienia. Jako dni robocze rozumie się dni od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.
5. Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień Umowy sprzedaży Towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany adres e-mail oraz poprzez dołączenie do przesyłki zawierającej Towar paragon lub fakturę VAT.